> >
Yükleniyor ...

SEKİZ BİLİŞİM

WEB & GRAFİK TASARIM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Kurumsal Yazılım

8ekiz Bilişim kurumların, kendi özel ihtiyaçlarından doğan yazılım gereksinimlerini karşılamak için kurumsal yazılımlar üretmektedir. Yazılımların içeriği ve kapsamı tamamen kurumun iç süreç ve gereksinimlerine göre hazırlanmaktır.

Unutmayın! Hiçbir paket program sizin ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayamaz. Hazır yazılımlara şirketinizi uydurmaya çalışmak yerine kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanmış bir özel yazılım çözümüyle iş süreçlerinizi en verimli şekilde yürütün.

Bu alandaki hizmetlerimiz;

  • Satış Dağıtım Sistemleri
  • Mobil Sistemler
  • Saha Yönetim ve Prim Sistemleri
  • e-Ticaret Uygulamaları
  • Kurumsal Web Siteleri

Sekiz Bilişim, yukarıdaki başlıca alanların dışında anahtar teslimi projeler de üreterek veya outsourcing hizmetleri sunarak müşterilerinin yanında yeralmaktadır. Kurumsal yazılım geliştirme alanında üstün bir kalite anlayışı ile müşteri odaklı hizmet sunmayı hedefleyen Sekiz Bilişim, sürekli ve sürdürülebilir büyüme anlayışı ile kaliteli hizmetlerini çeşitlendirmekte ve başarılı proje sayısını her geçen gün artırmaktadır. Sekiz Bilişim, genç ve dinamik bir kadronun gücünü, uzmanlıklar ve en yeni uygulamalardaki yetkinlikleri ile harmanlayıp, projelerinde doğru adımlar atarak sonuca odaklanmaya ve çabuk ve dogru çözüm sunma ilkesiyle haraket etmeye devam etmektedir.

Sekiz Bilişim, en son teknolojileri sürekli takip ederek müşterilerinin ihtayaçlarına cevap vermenin yanı sıra gelecektede yazılımların teknoloji karşısında yenilmemesinde sürekli müşterisinin yanında yer almaktadır.